Telefon
WhatsApp

Adıyaman Tütünü Çelikhan Tütünü Tekel Tütünü

Bandrollü Tütün Çeşitleri ve Filtreler

        

Bandrollü Tütün Çeşitleri ve Filtreler

Adıyaman tütününün kaliteli ve orijinali olan ürünümüz, her zaman beğenerek tüketebileceğiniz bandrollü tütünler ve filtrelerle her zaman tercih edeceğiniz bir tütün kullanmanızı sağlar.

Birbirinden farklı kalitedeki tütün çeşitleri arasından tercih edeceğiniz tütünler, yerli üretim ürünlerdir. Hafif ve sert içimi olan tütünleri, farklı aromatik tütünlerle harmanlayarak, kaliteli bir tütün kullanabilirsiniz. Pipo kullanıyorsanız, Adıyaman tütünü sizin için en ideal tütün çeşitlerinden olabilir.

Fiyat açısından da karlı seçimler yapabileceğiniz tütünler için, uygun koşullarda satın alabileceğiniz filtre paketleri tercih edebilirsiniz. İstediğiniz tütün çeşidini, farklı harmanlarla kullanarak, ekonomik çözümler bulabilirsiniz.

Filtre Çeşitleri

Sitemizden tütün satın aldığınız gibi, filtre de satın alabilirsiniz. Bu çeşitlerimiz:

  • Eyma filtre 
  • Marla filtre 
  • 2005 filtre 
  • Calbor filtre 
  • Sitey filtre 
  • President filtre ürünleridir.

 

Tütün sarmak istediğinizde tütün sarma makineleri kullanabilir, elinizle sarabilirsiniz. Bütün tütün çeşitleri arasında önemli bir yeri olan Adıyaman tütünü setimizi birçok müşterimiz tercih etmektedir.

Farklı içim zevklerine sahip müşterilerimiz için tercih edilecek olan tütünler, her zaman en ekonomik şekilde size sunulmaktadır. Birbirinden farklı içim kaliteleri bulunan Adıyaman tütünü ve çikolatalı tütün gibi birçok çeşide ulaşarak, ekonomik olarak satın alabilirsiniz.

Sağlığa zararlı bir alışkanlık olan tütün almak istediğinizde, tüm Türkiye’ye kargo yapan firmamızı tercih edebilirsiniz. Gerçek Adıyaman tütününü içmek istediğinizde, her zaman yetkilendirilmiş olan sitemizi tercih edebilirsiniz.