Telefon
WhatsApp

Adıyaman Tütünü Çelikhan Tütünü Tekel Tütünü

Sigara Boş Tüp

        

Sigara Boş Tüp

Açık tütün kullanan birçok kişi, tütünü sarmak için boş tüpler kullanmaktadır. Boş tüpler, her zaman birçok kişinin tütün içmek için tercih ettiği pratik ürünlerdir.

Ancak her zaman bu ürünleri kullanmak kolay olmayabilir. Bu iş için özel aparatlar yapılmıştır ve sigara sarma makineleri, sigara doldurma işlevini bir iki saniye içinde yapmaktadır. Açık tütün için sigara boş tüp çeşitlerini kullanarak, her zaman sarma işlevini daha pratik bir hale getirebilirsiniz.

Boş sigara tütünleri 50’lik paketler halinde sitemizden satın alınabilmektedir ve dilerseniz farklı filtre markalarıyla ağız tadına uygun bir şekilde tütün içebilirsiniz.

Sigara Filtresi Çeşitleri

Sitemizden fabrika bandrollü tütün çeşitleri satın alabilirsiniz. Bu ürünler oldukça ekonomiktir ve değişik kalitelerde satın almanız da mümkün olabilmektedir. Satın almak istediğiniz sigara filtresi çeşitleri aşağıdaki şekildedir:

  • Eyma filtre 
  • Marla filtre 
  • Sitey filtre 
  • President filtre
  • 2005 filtre 
  • Calbor filtre 

Bu ürünleri her zaman ekonomik bir şekilde satın alabilirsiniz. Ayrıca farklı tütün çeşitlerimiz, çikolatalı tütün gibi aromatik tütünler de satın alabileceğiniz ürünler arasındadır.

Tütün Fiyatları

Tütün satın almak istediğinizde canlı destek ekibimizden hizmet alabilirsiniz. Tütün fiyatları her zaman kaliteye göre değişmektedir. Orijinal olan tütünlerin fiyatları yüksek olabilir. Ancak bazı tütünler orijinalmiş gibi satılabileceğinden güvenilmeyen yerlerden tütün alımı yapılmamalıdır. Tütün çeşitleri arasından sizin için en uygun olanı seçebilmeniz müşteri temsilcilerimizle mümkün olmaktadır.