Telefon
WhatsApp

Adıyaman Tütünü Çelikhan Tütünü Tekel Tütünü

Tütün Hakkında Soru ve Cevaplar

        

Tütün Hakkında Soru ve Cevaplar

Tütün kullanmayı tercih edenler, artık bir el alışkanlığı kazandığı için hızlı bir şekilde sarmaya başlayabilirler. Ancak tütün kullanımına yeni başlayanlar, tütün kullanımı konusunda da bilgi sahibi değildir. Bunun için kısa bir soru cevap hazırladık ve pratik bir şekilde içebilmeniz için size birkaç bilgi verdik.

Tütün Nasıl Sarılır?

Tütün, filtreye sarılarak içilir. Öncelikle bir miktar tütün, filtrenin içine eşit bir şekilde yayılır. Daha sonra filtre sarılarak içilir. Bazen boş tüp şeklinde satılan tütün filtreleri vardır ve bunlar da kullanılabilir.

Hangi Tütünü Almalıyım?

Hangi tütünü alacağınızı bilmiyorsanız, uzmanımıza danışarak karar verebilirsiniz. İçtiğiniz sigaranın markasına göre size öneride bulunacak olan ekibimiz, tütün konusunda her zaman ihtiyacınız olan desteği vermektedir.

Tütün Nasıl Saklanır?

Tütün cam kavanozun içinde, tercihen portakal kabuğu konarak nemlendirilmelidir. Bu şekilde hoş bir aroma da oluşturulmuş olur. Ağzının sıkıca kapanması uygun olacaktır.

Tütün Mü Sigara Mı Daha Zararlı?

Tütün kullanan birçok insan, sigaradan daha zararlı olduğunu düşündüğü tütünün sakıncalarının az olduğunu zannetmektedir. Oysa her ikisi de ölümcül etkileri olan maddelerdir.

Açık Tütün Satın Almak Riskli Mi?

Açık tütün satın almak riskli mi sorusu herkesin kafasını kurcalar. Tütün satışı yapma yetkisi olan güvenilir satıcılardan tütün satın almak mümkündür. Bu yüzden güvendiğiniz satıcılardan satın almanızda bir sakınca yoktur.

İnce Kıyım Tütün Çeşitleri Nelerdir?

Tütünlerin ince ve kalın kıyım çeşitleri vardır. Bu çeşitler her zaman içenin tercihine göre değişmektedir. Detaylı bilgi almanız için tütün kullanımı konusunda mutlaka tütün uzmanlarına danışmanız gerekmektedir.